Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
LaserCup
Patronite

Nadchodzi czas na kolejną, trzecią edycję Budżetu Obywatelskiego. AKS Mikołów zgłosił swój projekt ogólnomiejski. Zachęcamy do głosowania.

Tym razem nasz klub bierze w nim czynny udział za sprawą zgłoszonego projektu ogólnomiejskiego! Kibicu, sympatyku, mieszkańcu Mikołowa! Pomóż nam wyremontować wnętrze naszego budynku! Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu (w głosowaniu internetowym). Nasz klub jest wizytówką miasta, nasz budynek klubowy jest niestety "mikołowskim straszydłem" i na tle siedzib klubów ościennych wygląda po prostu strasznie. Czy tak musi zostać? Możesz mieć wpływ na zmianę wizerunku wizualnego budynku klubowego AKS! Weź udział w głosowaniu! Szczegóły będą się pojawiać tutaj oraz na materiałach promocyjnych. 
LICZYMY NA WASZE WSPARCIE! Prosimy udostępniać i zapraszać rodzinę i znajomych do wspólnej promocji naszego projektu!

Wyboru projektów do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego dokonują mieszkańcy w głosowaniu bezpośrednim i powszechnym. Uprawnieni do głosowania są mieszkańcy, którzy mają ukończone 16 lat.

Do zagłosowania wymagane jest podanie numeru PESEL, nazwiska panieńskiego matki (rodowego) oraz akceptacja zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Głosowanie: 28-30.10.2017 
Identyfikator projektu: M/7/2017

Co chcemy wyremontować? Przede wszystkim chodzi o wnętrze naszego budynku. Remont ma być przeprowadzony w szatniach gospodarzy, gości i trenerów oraz prysznice. Remontu potrzebują również toalety zewnętrzne oraz wewnętrzne, z których korzystają wszyscy użytkownicy obiektu (np. biegacze).  

Szczegóły i informacje do udostępniana na facebook'u [kliknij i przejdź do] --> Wydarzenie na facebook'u ZAPROŚ ZNAJOMYCH! 

Film promocyjny:Szczegóły dotyczące BO: https://obywatelski.mikolow.eu/

Głosować można przez Internet oraz osobiście, w lokalach wyborczych:

➡️Miejska Biblioteka Publiczna, ul. K. Miarki 5
➡️Borowa Wieś, Sołtysówka, ul. Gliwicka 299 (obok szkoły)
➡️Bujaków, Sołtysówka, ks. Górka 60
➡️Mokre, Sołtysówka, ul. Miodowa 2
➡️Reta, Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Skalna 12
➡️Paniowy, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Wolności 27
➡️Śmiłowice, Sołtysówka ul. Górnośląska 29
➡️Kamionka, Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Katowicka 122
➡️MOSIR, Kryta Pływalnia Aqua Plant, ul., Konstytucji 3 Maja 22
➡️C.H. Auchan, Mikołów, ul. Gliwicka 3