Rozgrywki w lidze okręgowej wkraczają w decydującą fazę rundy jesiennej. AKS Mikołów pojechał po punkty do Bierunia na mecz z tamtejszym Piastem.

 

Obie drużyny należą do ligowej czołówki i aby marzyć o awansie do IV ligi każda z nich potrzebowała kompletu punktów. Sztuka ta udała się piłkarzom AKS, którzy swoim zwycięstwem przerwali gospodarzom passę zwycięskich meczów u siebie. W dotychczasowych sześciu spotkaniach w tym sezonie bierunianie zdobyli komplet punktów w meczach na swoim stadionie. Siódme starcie w 14. kolejce wygrali mikołowianie i jako jedyni w tym sezonie wywieźli punkty z obiektu Piasta. Bieruńskie boisko "w tujach" do łatwych terenów nigdy nie należało i w porównaniu z mikołowskim stadionem jest obiektem kameralnym, z małą krytą trybuną i należy do najmniejszych w lidze.

Pierwsza część spotkania na grząskiej murawie nie obfitowała w stu procentowe sytuacje. Wydawać się mogło, że inicjatywę mieli gospodarze ale to mikołowianie pierwsi zadali cios za sprawą Dariusza Kota, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdołał wpakować piłkę do siatki Piasta. Bardzo dobrze spisywała się obrona AKS, która rozbijała ataki gospodarzy i skutecznie wybijała dośrodkowania Piasta a to prawdopodobnie one miały być ich tajną bronią.

Druga połowa rozpoczęła się dość nietypowo, po szybkim rozpoczęciu prawą stroną swój rajd rozpoczął Polak ale został sfaulowany przez Boblę. Rzut wolny wykonywał Prus a jego dośrodkowanie głową wybijał z pola karnego Robert Jurecki, który kilka sekund po tej interwencji upadł zamroczony na płytę boiska. Po chwili kontynuował jednak zmagania na boisku. Gra się wyraźnie zaostrzyła, obie ekipy ambitnie walczyły o każdy fragment boiska. W 60. minucie spotkania tuż przed polem karnym rywala piłkę spod nóg zawodnika Piasta wyłuskał wślizgiem Przybylski, ta trafiła do Prusa, który odegrał do Kota a ten znów odegrał ją do popularnego "Messiego". Prus poradził sobie z dwoma obrońcami i pokonał bieruńskiego bramkarza strzałem pod poprzeczkę. 10 minut później na boisko znów upadł zawodnik Piasta i ponownie był to Jurecki, który opuścił boisko na noszach i wylądował w karetce pogotowia ratunkowego. W jego miejsce na placu gry wprowadzony został 20. letni Zagdański. Gospodarze walczyli ale piłkarze AKS skutecznie trzymali się swojej taktyki i nie dopuszczali do groźnych sytuacji. Niestety w 87 minucie spotkania padła bramka kontaktowa. Zawodnik Piasta nastrzelił rękę Oltmana w naszym polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę, która na bramkę zamienił Przemysław Włoch. Zrobiło się bardziej nerwowo ale presję lepiej wytrzymali piłkarze AKS i w drugiej minucie doliczonego czasu gry dobili rywali strzelając trzecią bramkę. Błąd w swoim polu karnym popełnił wspomniany wcześniej Zagdański, który atakowany przez Prusa i Kota pogubił się i stracił piłkę. "Kocik" szybko podał do Prusa a ten posłał piłkę pod rękami interweniującego bramkarza i ustalił wynik meczu.

Piast Bieruń - AKS Mikołów 1:3 (0:1)

Bramki dla AKS: Dariusz Kot 26', Robert Prus 60', 90+2'

Bramka dla Piasta: Przemysław Włoch 89'

Żółte kartki: P. Włoch 24', S. Bobla 46', R. Jurecki 63', P. Mrowiec 73' (wszyscy Piast) oraz P. Wieczorek 37', D. Kot 55', W. Oltman 74', Ł. Szczygieł 85' (AKS)

Skład AKS: Łukasz Szczepek - Tomasz Frankowski, Sebastian Kubisz, Patryk Wieczorek, Łukasz Szczygieł, Wojciech Przybylski, Paweł Polak (55' Dawid Nowak), Wojciech Oltman, Mateusz Zamojda (65' Michał Biernacki), Robert Prus, Dariusz Kot (90' Jakub Żyłka). Rezerwowi: Małysa Jakub oraz Kamil Fijoł.            

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 Unia Kosztowy 30 24 4 2 91 21 70 76
2 Podlesianka Katowice 30 23 6 1 92 26 66 75
3 Pogoń Imielin 30 23 2 5 84 33 51 71
4 AKS Mikołów 30 21 3 6 88 34 54 66
5 Iskra Pszczyna 30 17 3 10 66 44 22 54
6 Ogrodnik Cielmice 30 12 8 10 55 42 13 44
7 Sparta Katowice 30 13 3 14 74 59 15 42
8 LKS Łąka 30 13 3 14 58 57 1 42
9 Piast Bieruń Nowy 30 12 5 13 53 51 2 41
10 Urania Ruda Śląska 30 13 1 16 53 58 -5 40
11 Górnik 09 Mysłowice 30 10 8 12 49 46 3 38
12 Sokół Wola 30 10 4 16 46 70 -24 34
13 GKS Wawel Wirek 30 8 3 19 41 67 -26 27
14 Krupiński Suszec 30 5 5 20 39 84 -45 20
15 Pogoń Ruda Śląska 30 5 3 22 38 104 -66 18
16 Grunwald Ruda Ślaska 30 0 1 29 16 147 -131 1
awans   spadek

Skład - I zespół

Michał Biernacki

Adrian Plasan

Tomasz Frankowski

Dariusz Kot

Łukasz Szczepek

Sebastian Kubisz

Dawid Nowak

Wojciech Oltman

Piotr Piszczek

Paweł Polak

Robert Prus

Wojciech Przybylski

Patryk Wieczorek

Mateusz Zamojda

Jakub Żyłka

Paweł Janoszka

Damian Pilny

Dariusz Urbanek

Łukasz Kopytko

Łukasz Szczygieł

Tomasz Leszczyński

Jarosław Kowalski

Marcin Strzoda

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2017-08-12 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Krupiński Suszec 7 : 1
1 2017-08-12 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 0
1 2017-08-12 17:00:00 Unia Kosztowy - Piast Bieruń Nowy 2 : 1
1 2017-08-12 17:00:00 Iskra Pszczyna - AKS Mikołów 1 : 5
1 2017-08-12 17:00:00 LKS Łąka - Pogoń Ruda Śląska 4 : 1
1 2017-08-12 17:00:00 Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 2
1 2017-08-12 17:00:00 Podlesianka Katowice - Sparta Katowice 4 : 4
1 2017-08-12 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - GKS Wawel Wirek 1 : 1
Kolejka 2
2 2017-08-19 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - GKS Wawel Wirek 3 : 2
2 2017-08-19 17:00:00 Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 1 : 1
2 2017-08-19 17:00:00 Sokół Wola - Podlesianka Katowice 1 : 1
2 2017-08-19 17:00:00 Krupiński Suszec - Pogoń Imielin 1 : 2
2 2017-08-19 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Ruda Śląska 2 : 0
2 2017-08-19 17:00:00 AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice 3 : 2
2 2017-08-19 17:00:00 Unia Kosztowy - Iskra Pszczyna 2 : 1
2 2017-08-20 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - LKS Łąka 0 : 4
Kolejka 3
3 2017-08-26 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Grunwald Ruda Ślaska 6 : 1
3 2017-08-26 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Sparta Katowice 1 : 5
3 2017-08-26 17:00:00 Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy 3 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Unia Kosztowy 2 : 3
3 2017-08-26 17:00:00 LKS Łąka - AKS Mikołów 0 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Pogoń Imielin - Pogoń Ruda Śląska 4 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Podlesianka Katowice - Krupiński Suszec 2 : 0
3 2017-08-26 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sokół Wola 5 : 1
Kolejka 4
4 2017-09-02 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Pogoń Imielin 0 : 4
4 2017-09-02 16:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sparta Katowice (wo) 4 : 0
4 2017-09-02 16:00:00 Sokół Wola - GKS Wawel Wirek 2 : 1
4 2017-09-02 16:00:00 Krupiński Suszec - Górnik 09 Mysłowice 0 : 4
4 2017-09-02 16:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 1 : 3
4 2017-09-02 16:00:00 AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska 5 : 3
4 2017-09-02 16:00:00 Unia Kosztowy - LKS Łąka 2 : 0
4 2017-09-02 16:00:00 Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 3 : 1
Kolejka 5
5 2017-09-09 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Unia Kosztowy 2 : 1
5 2017-09-09 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Krupiński Suszec 0 : 1
5 2017-09-09 16:00:00 Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy 1 : 1
5 2017-09-09 16:00:00 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 4 : 3
5 2017-09-09 16:00:00 Podlesianka Katowice - Grunwald Ruda Ślaska 5 : 0
5 2017-09-09 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Ruda Śląska 2 : 1
5 2017-09-09 16:00:00 Sparta Katowice - Sokół Wola 5 : 1
5 2017-09-10 16:00:00 LKS Łąka - Iskra Pszczyna 1 : 2
Kolejka 6
6 2017-09-16 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Górnik 09 Mysłowice 1 : 4
6 2017-09-16 16:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola 3 : 0
6 2017-09-16 16:00:00 Krupiński Suszec - Sparta Katowice 0 : 5
6 2017-09-16 16:00:00 Pogoń Ruda Śląska - GKS Wawel Wirek 2 : 3
6 2017-09-16 16:00:00 AKS Mikołów - Podlesianka Katowice 1 : 1
6 2017-09-16 16:00:00 Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 2 : 1
6 2017-09-16 16:00:00 Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śląska 2 : 1
6 2017-09-16 16:00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka 0 : 0
Kolejka 7
7 2017-11-25 13:30:00 Urania Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice 0 : 2
7 2017-11-25 13:30:00 GKS Wawel Wirek - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 2
7 2017-11-25 13:30:00 Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna 2 : 1
7 2017-11-25 13:30:00 Podlesianka Katowice - Unia Kosztowy 2 : 1
7 2017-11-25 13:30:00 Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów 3 : 2
7 2017-09-23 16:00:00 Sparta Katowice - Pogoń Ruda Śląska 4 : 2
7 2017-11-25 13:30:00 Sokół Wola - Krupiński Suszec 2 : 1
7 2017-10-04 16:00:00 LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy 0 : 2
Kolejka 8
8 2017-09-30 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Sparta Katowice 0 : 6
8 2017-09-30 16:00:00 Piast Bieruń Nowy - Krupiński Suszec 3 : 0
8 2017-09-30 16:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Sokół Wola 1 : 3
8 2017-09-30 16:00:00 AKS Mikołów - GKS Wawel Wirek 2 : 0
8 2017-09-30 16:00:00 Unia Kosztowy - Górnik 09 Mysłowice 0 : 0
8 2017-09-30 16:00:00 Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice 1 : 1
8 2017-09-30 16:00:00 Ogrodnik Cielmice - Pogoń Imielin 1 : 2
8 2017-10-01 16:00:00 LKS Łąka - Urania Ruda Śląska 5 : 0
Kolejka 9
9 2017-10-07 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy 0 : 2
9 2017-10-07 15:00:00 Pogoń Imielin - LKS Łąka 2 : 1
9 2017-10-07 15:00:00 Podlesianka Katowice - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
9 2017-10-07 15:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Iskra Pszczyna 0 : 0
9 2017-10-07 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Unia Kosztowy 1 : 3
9 2017-10-07 15:00:00 Sparta Katowice - AKS Mikołów 2 : 3
9 2017-10-07 15:00:00 Sokół Wola - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 0
9 2017-10-07 15:00:00 Krupiński Suszec - Pogoń Ruda Śląska 2 : 2
Kolejka 10
10 2017-10-14 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Krupiński Suszec 1 : 2
10 2017-10-14 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin 0 : 5
10 2017-10-14 15:00:00 Piast Bieruń Nowy - Pogoń Ruda Śląska 2 : 1
10 2017-10-14 15:00:00 AKS Mikołów - Sokół Wola 3 : 0
10 2017-10-14 15:00:00 Unia Kosztowy - Sparta Katowice 3 : 1
10 2017-10-14 15:00:00 Iskra Pszczyna - GKS Wawel Wirek 0 : 2
10 2017-10-14 15:00:00 Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 2
10 2017-10-15 15:00:00 LKS Łąka - Podlesianka Katowice 3 : 3
Kolejka 11
11 2017-10-21 15:00:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń Nowy 4 : 1
11 2017-10-21 15:00:00 Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska 2 : 0
11 2017-10-21 15:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Łąka 3 : 2
11 2017-10-21 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Ogrodnik Cielmice 0 : 1
11 2017-10-21 15:00:00 Sparta Katowice - Iskra Pszczyna 2 : 3
11 2017-10-21 15:00:00 Sokół Wola - Unia Kosztowy 1 : 1
11 2017-10-21 15:00:00 Krupiński Suszec - AKS Mikołów 3 : 0
11 2017-10-21 15:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 0
Kolejka 12
12 2017-10-28 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice 0 : 3
12 2017-10-28 14:00:00 Piast Bieruń Nowy - Grunwald Ruda Ślaska 6 : 2
12 2017-10-28 14:00:00 AKS Mikołów - Pogoń Ruda Śląska 6 : 0
12 2017-10-28 14:00:00 Unia Kosztowy - Krupiński Suszec 5 : 3
12 2017-10-28 14:00:00 Iskra Pszczyna - Sokół Wola 2 : 0
12 2017-10-28 14:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sparta Katowice 3 : 1
12 2017-10-28 14:00:00 Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice 1 : 2
12 2017-10-29 14:00:00 LKS Łąka - GKS Wawel Wirek 3 : 2
Kolejka 13
13 2017-11-04 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - AKS Mikołów 0 : 8
13 2017-11-04 13:00:00 Podlesianka Katowice - Piast Bieruń Nowy 2 : 1
13 2017-11-04 13:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 0 : 1
13 2017-11-04 13:00:00 GKS Wawel Wirek - Urania Ruda Śląska 2 : 0
13 2017-11-04 13:00:00 Sparta Katowice - LKS Łąka 1 : 2
13 2017-11-04 13:00:00 Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice 1 : 2
13 2017-11-04 13:00:00 Krupiński Suszec - Iskra Pszczyna 1 : 2
13 2017-11-04 13:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Unia Kosztowy 1 : 4
Kolejka 14
14 2017-11-11 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice 1 : 0
14 2017-11-11 13:00:00 Piast Bieruń Nowy - AKS Mikołów 1 : 3
14 2017-11-11 13:00:00 Unia Kosztowy - Grunwald Ruda Ślaska 13 : 0
14 2017-11-11 13:00:00 Iskra Pszczyna - Pogoń Ruda Śląska 6 : 0
14 2017-11-11 13:00:00 Ogrodnik Cielmice - Krupiński Suszec 2 : 2
14 2017-11-11 11:00:00 LKS Łąka - Sokół Wola 3 : 1
14 2017-11-11 13:00:00 Pogoń Imielin - GKS Wawel Wirek 4 : 1
14 2017-11-11 13:00:00 Podlesianka Katowice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
Kolejka 15
15 2017-11-18 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Iskra Pszczyna 0 : 3
15 2017-11-18 13:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Piast Bieruń Nowy 1 : 2
15 2017-11-18 13:00:00 GKS Wawel Wirek - Podlesianka Katowice 0 : 3
15 2017-11-18 13:00:00 Sparta Katowice - Pogoń Imielin 0 : 2
15 2017-11-18 13:00:00 Sokół Wola - Urania Ruda Śląska 1 : 3
15 2017-11-18 13:00:00 Krupiński Suszec - LKS Łąka 1 : 2
15 2017-11-18 13:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice 1 : 3
15 2017-11-18 13:00:00 AKS Mikołów - Unia Kosztowy 0 : 0
Kolejka 16
16 2018-04-11 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Unia Kosztowy 0 : 2
16 2018-04-11 17:00:00 AKS Mikołów - Iskra Pszczyna 4 : 0
16 2018-04-11 17:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Ogrodnik Cielmice 0 : 6
16 2018-04-11 17:00:00 Pogoń Ruda Śląska - LKS Łąka 2 : 1
16 2018-04-11 17:00:00 Krupiński Suszec - Urania Ruda Śląska 1 : 2
16 2018-04-11 17:00:00 Sokół Wola - Pogoń Imielin 1 : 5
16 2018-04-11 17:00:00 Sparta Katowice - Podlesianka Katowice 1 : 4
16 2018-04-11 17:00:00 GKS Wawel Wirek - Górnik 09 Mysłowice 2 : 1
Kolejka 17
17 2018-03-24 15:30:00 Pogoń Ruda Śląska - Urania Ruda Śląska 3 : 2
17 2018-03-24 15:30:00 GKS Wawel Wirek - Piast Bieruń Nowy 2 : 2
17 2018-03-24 15:30:00 Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice 3 : 2
17 2018-03-24 15:30:00 Podlesianka Katowice - Sokół Wola 4 : 1
17 2018-03-24 15:30:00 Pogoń Imielin - Krupiński Suszec 5 : 1
17 2018-03-24 15:30:00 LKS Łąka - Grunwald Ruda Ślaska 6 : 1
17 2018-03-24 15:30:00 Ogrodnik Cielmice - AKS Mikołów 1 : 2
17 2018-05-09 18:00:00 Iskra Pszczyna - Unia Kosztowy 1 : 2
Kolejka 18
18 2018-03-31 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna 1 : 1
18 2018-03-31 00:00:00 Unia Kosztowy - Ogrodnik Cielmice 1 : 1
18 2018-03-31 11:00:00 AKS Mikołów - LKS Łąka 6 : 0
18 2018-03-31 00:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Urania Ruda Śląska 0 : 4
18 2018-03-31 00:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Pogoń Imielin 2 : 4
18 2018-03-31 00:00:00 Krupiński Suszec - Podlesianka Katowice 0 : 5
18 2018-03-31 00:00:00 Sokół Wola - Górnik 09 Mysłowice 3 : 0
18 2018-04-03 17:00:00 Sparta Katowice - GKS Wawel Wirek 7 : 2
Kolejka 19
19 2018-04-07 11:00:00 Urania Ruda Śląska - AKS Mikołów 1 : 2
19 2018-04-07 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Sokół Wola 1 : 3
19 2018-04-07 16:00:00 Sparta Katowice - Piast Bieruń Nowy 1 : 1
19 2018-04-07 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Krupiński Suszec 0 : 0
19 2018-04-07 17:00:00 Podlesianka Katowice - Pogoń Ruda Śląska 7 : 1
19 2018-04-07 17:00:00 Pogoń Imielin - Grunwald Ruda Ślaska 6 : 0
19 2018-04-07 17:00:00 LKS Łąka - Unia Kosztowy 1 : 3
19 2018-04-07 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna 2 : 3
Kolejka 20
20 2018-04-14 13:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice 1 : 1
20 2018-04-14 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Ogrodnik Cielmice 2 : 0
20 2018-04-14 17:00:00 Unia Kosztowy - Urania Ruda Śląska 4 : 1
20 2018-04-14 17:00:00 AKS Mikołów - Pogoń Imielin 2 : 0
20 2018-04-14 17:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Podlesianka Katowice 0 : 6
20 2018-04-14 17:00:00 Krupiński Suszec - GKS Wawel Wirek 1 : 2
20 2018-04-14 17:00:00 Sokół Wola - Sparta Katowice 2 : 3
20 2018-04-15 17:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Łąka 0 : 3
Kolejka 21
21 2018-04-21 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Iskra Pszczyna 1 : 2
21 2018-04-21 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Pogoń Ruda Śląska 4 : 0
21 2018-04-21 16:00:00 Sparta Katowice - Krupiński Suszec 3 : 0
21 2018-04-21 17:00:00 Sokół Wola - Piast Bieruń Nowy 1 : 1
21 2018-04-21 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Grunwald Ruda Ślaska 2 : 0
21 2018-04-21 17:00:00 Podlesianka Katowice - AKS Mikołów 4 : 0
21 2018-04-21 17:00:00 Pogoń Imielin - Unia Kosztowy 1 : 2
21 2018-04-21 17:00:00 LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
Kolejka 22
22 2018-04-28 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - GKS Wawel Wirek 3 : 3
22 2018-04-28 12:00:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Łąka 1 : 0
22 2018-04-28 13:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Sparta Katowice 4 : 6
22 2018-04-28 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Urania Ruda Śląska 3 : 2
22 2018-04-28 17:00:00 Iskra Pszczyna - Pogoń Imielin 1 : 3
22 2018-04-28 17:00:00 Unia Kosztowy - Podlesianka Katowice 2 : 0
22 2018-04-28 17:00:00 AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
22 2018-04-28 17:00:00 Krupiński Suszec - Sokół Wola 0 : 2
Kolejka 23
23 2018-05-01 11:00:00 Urania Ruda Śląska - LKS Łąka 2 : 1
23 2018-05-01 15:00:00 GKS Wawel Wirek - AKS Mikołów 0 : 1
23 2018-05-01 16:00:00 Sparta Katowice - Grunwald Ruda Ślaska 3 : 1
23 2018-05-01 17:00:00 Krupiński Suszec - Piast Bieruń Nowy 3 : 2
23 2018-05-01 17:00:00 Sokół Wola - Pogoń Ruda Śląska 7 : 2
23 2018-05-01 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Unia Kosztowy 0 : 1
23 2018-05-01 17:00:00 Podlesianka Katowice - Iskra Pszczyna 2 : 0
23 2018-05-01 17:00:00 Pogoń Imielin - Ogrodnik Cielmice 4 : 0
Kolejka 24
24 2018-05-05 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Sokół Wola 0 : 2
24 2018-05-05 11:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Krupiński Suszec 1 : 1
24 2018-05-05 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Urania Ruda Śląska 1 : 3
24 2018-05-05 17:00:00 LKS Łąka - Pogoń Imielin 2 : 5
24 2018-05-05 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Podlesianka Katowice 1 : 1
24 2018-05-05 17:00:00 Iskra Pszczyna - Górnik 09 Mysłowice 3 : 2
24 2018-05-05 17:00:00 Unia Kosztowy - GKS Wawel Wirek 1 : 0
24 2018-05-05 17:00:00 AKS Mikołów - Sparta Katowice 4 : 2
Kolejka 25
25 2018-05-12 11:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy 2 : 0
25 2018-05-12 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Iskra Pszczyna 1 : 2
25 2018-05-12 16:00:00 Sparta Katowice - Unia Kosztowy 0 : 2
25 2018-05-12 17:00:00 Krupiński Suszec - Grunwald Ruda Ślaska 10 : 1
25 2018-05-12 17:00:00 Sokół Wola - AKS Mikołów 2 : 1
25 2018-05-12 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Ogrodnik Cielmice 3 : 3
25 2018-05-12 17:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Łąka 6 : 0
25 2018-05-12 17:00:00 Pogoń Imielin - Urania Ruda Śląska 1 : 1
Kolejka 26
26 2018-05-19 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 0 : 2
26 2018-05-19 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Pogoń Ruda Śląska 2 : 3
26 2018-05-19 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Pogoń Imielin 1 : 2
26 2018-05-19 17:00:00 LKS Łąka - Górnik 09 Mysłowice 4 : 3
26 2018-05-19 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - GKS Wawel Wirek 4 : 0
26 2018-05-19 17:00:00 Iskra Pszczyna - Sparta Katowice 1 : 2
26 2018-05-19 17:00:00 Unia Kosztowy - Sokół Wola 7 : 0
26 2018-05-19 17:00:00 AKS Mikołów - Krupiński Suszec 3 : 0
Kolejka 27
27 2018-05-26 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Piast Bieruń Nowy 1 : 5
27 2018-05-26 11:00:00 Sokół Wola - Iskra Pszczyna 2 : 5
27 2018-05-26 14:00:00 Pogoń Ruda Śląska - AKS Mikołów 0 : 2
27 2018-05-26 15:00:00 GKS Wawel Wirek - LKS Łąka 3 : 0
27 2018-05-26 16:00:00 Sparta Katowice - Ogrodnik Cielmice 1 : 2
27 2018-05-26 17:00:00 Krupiński Suszec - Unia Kosztowy 0 : 7
27 2018-05-26 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Urania Ruda Śląska 1 : 4
27 2018-05-26 17:00:00 Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin 4 : 3
Kolejka 28
28 2018-05-30 18:00:00 Piast Bieruń Nowy - Podlesianka Katowice 2 : 5
28 2018-05-30 18:00:00 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice 2 : 1
28 2018-05-30 18:00:00 Urania Ruda Śląska - GKS Wawel Wirek 2 : 1
28 2018-05-30 18:00:00 LKS Łąka - Sparta Katowice 2 : 3
28 2018-05-30 18:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sokół Wola 3 : 0
28 2018-05-30 18:00:00 Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec 5 : 0
28 2018-05-30 18:00:00 Unia Kosztowy - Pogoń Ruda Śląska 9 : 0
28 2018-05-30 18:00:00 AKS Mikołów - Grunwald Ruda Ślaska 11 : 0
Kolejka 29
29 2018-06-02 11:00:00 Grunwald Ruda Ślaska - Unia Kosztowy 0 : 3
29 2018-06-02 14:00:00 Pogoń Ruda Śląska - Iskra Pszczyna 1 : 8
29 2018-06-02 15:00:00 GKS Wawel Wirek - Pogoń Imielin 0 : 2
29 2018-06-02 16:00:00 Sparta Katowice - Urania Ruda Śląska 3 : 0
29 2018-06-02 17:00:00 AKS Mikołów - Piast Bieruń Nowy 4 : 1
29 2018-06-02 17:00:00 Krupiński Suszec - Ogrodnik Cielmice 2 : 2
29 2018-06-02 17:00:00 Sokół Wola - LKS Łąka 0 : 2
29 2018-06-02 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka Katowice 0 : 2
Kolejka 30
30 2018-06-09 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Sokół Wola 3 : 1
30 2018-06-09 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Górnik 09 Mysłowice 1 : 3
30 2018-06-09 17:00:00 Podlesianka Katowice - GKS Wawel Wirek 6 : 1
30 2018-06-09 17:00:00 Pogoń Imielin - Sparta Katowice 1 : 0
30 2018-06-09 17:00:00 LKS Łąka - Krupiński Suszec 5 : 2
30 2018-06-09 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Pogoń Ruda Śląska 2 : 0
30 2018-06-09 17:00:00 Iskra Pszczyna - Grunwald Ruda Ślaska (wo) 4 : 0
30 2018-06-09 17:00:00 Unia Kosztowy - AKS Mikołów 3 : 0

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
Beczka Raju
Salwator Park