PIŁKA NOŻNA

"ZINA" Liga Okręgowa

29.09.2018r, 16:00

 Górnik 09 Mysłowice - AKS MIKOŁÓW

(Mysłowice)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

Klasa A

30.09.2018r, 11:00

Śląsk II Świętochłowice - AKS II Mikołów

(Świętochłowice)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

III Liga Kobiet

07.10.2018r, 15:00

AKS MIKOŁÓW - Gwarek Ornontowice

(Mikołów, Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

Ostatnim akcentem rundy jesiennej było rozegranie przełożonej kolejki, którą odwołano z powodu zalanych boisk. AKS Mikołów pojechał do Mysłowic na mecz z tamtejszą Zero-Dziewiątką.

 

Za żółte kartki w meczu wystąpić nie mógł Tomasz Frankowski a Robert Prus na mecz z kadrą nie pojechał z powodu kontuzji. Niestety mecz nie układał się po myśli mikołowian. Brakowało składnych akcji oraz strzałów na bramkę gospodarzy, którzy wcale nie wyglądali lepiej. To jednak im udało się zdobyć upragnioną bramkę i zrobili to w 44 minucie. Wtedy po niskim dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę do bramki Szczepka skierował Duda. Po przerwie gra mikołowian się nie zmieniła a wiatr w żaglach poczuli Górnicy i po zmianie stron szybko przejęli inicjatywę strzelając dwie kolejne bramki. Najpierw w 55 minucie po zamieszaniu w polu karnym AKSy z kilkudziesięciu centymetrów futbolówkę do bramki wstrzelił Golasz, 5 minut później po samotnym rajdzie Szczepka w sytuacji sam na sam przelobował Bogdański i wydawało się, że było już po meczu. W 83 minucie bramkę dla AKS strzelił Nowak i tym samym wlał trochę wiary w naszych zawodników. W 90 minucie kontaktową bramkę zdobył jeszcze Zamojda ale to nie wystarczyło nawet do wywiezienia z Mysłowic choćby jednego punktu. 

Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów 3:2 (1:0)

Bramki dla Górnika: Przemysław Duda 44', Marcin Golasz 55', Adrian Bogdański 60'

Bramki dla AKS: Dawid Nowak 83', Mateusz Zamojda 90'

Żółte kartki: Tomasz Nowak 27' (Górnik) i Jakub Żyłka 72' (AKS)

Skład AKS: Łukasz Szczepek - Błażej Woźnica (46' Jakub Żyłka), Sebastian Kubisz, Wojciech Przybylski, Patryk Wieczorek, Łukasz Szczygieł, Paweł Polak (49' Kamil Fijoł), Wojciech Oltman, Mateusz Zamojda, Dawid Nowak (85' Jakub Małysa), Dariusz Kot

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 AKS Mikołów 8 7 0 1 24 4 20 21
2 Pogoń Imielin 8 6 1 1 19 8 11 19
3 Podlesianka Katowice 8 6 0 2 17 5 12 18
4 Iskra Pszczyna 8 5 0 3 17 14 3 15
5 Urania Ruda Śląska 8 5 0 3 18 16 2 15
6 Sparta Katowice 8 4 2 2 19 12 7 14
7 Fortuna Wyry 8 3 4 1 13 8 5 13
8 Sokół Wola 8 3 2 3 16 15 1 11
9 MKS Lędziny 8 3 2 3 12 12 0 11
10 LKS Studzienice 8 3 2 3 14 18 -4 11
11 MK Górnik Katowice 8 3 0 5 14 16 -2 9
12 Piast Bieruń Nowy 8 2 0 6 6 13 -7 6
13 Górnik 09 Mysłowice 8 2 0 6 8 22 -14 6
14 Wyzwolenie Chorzów 8 1 2 5 14 20 -6 5
15 Ogrodnik Cielmice 8 1 2 5 7 19 -12 5
16 LKS Łąka 8 1 1 6 8 24 -16 4
awans  

Skład - I zespół

Robert Brysz

Tomasz Frankowski

Paweł Janoszka

Sebastian Jastrzębski

Łukasz Kopytko

Sebastian Kubisz

Wojciech Oltman

Piotr Piszczek

Robert Prus

Wojciech Przybylski

Marcin Strzoda

Łukasz Szczepek

Patryk Wieczorek

Paweł Wyrobek

Mateusz Zamojda

Daniel Olszewski

Marcin Piekarz

Patryk Kierlin

Mateusz Sikora

Dawid Mazurek

Sebastian Duda

Adrian Sopniewski

Michał Biernacki

Paweł Lesik

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2018-08-11 17:00:00 LKS Studzienice - Ogrodnik Cielmice 3 : 0
1 2018-08-12 17:00:00 Fortuna Wyry - Iskra Pszczyna 3 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Sparta Katowice - MKS Lędziny 2 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka Katowice 1 : 2
1 2018-08-11 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
1 2018-08-11 17:00:00 Sokół Wola - LKS Łąka 4 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Pogoń Imielin - MK Górnik Katowice 2 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - AKS Mikołów 2 : 4
Kolejka 2
2 2018-08-15 17:00:00 AKS Mikołów - MK Górnik Katowice 4 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 LKS Łąka - Pogoń Imielin 1 : 3
2 2018-08-15 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola 2 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska 5 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 MKS Lędziny - Górnik 09 Mysłowice 3 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Iskra Pszczyna - Sparta Katowice 1 : 2
2 2018-08-15 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Fortuna Wyry 1 : 1
2 2018-08-15 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Studzienice 1 : 2
Kolejka 3
3 2018-08-19 17:00:00 LKS Studzienice - AKS Mikołów 0 : 4
3 2018-08-18 17:00:00 Fortuna Wyry - Wyzwolenie Chorzów 0 : 0
3 2018-08-18 17:00:00 Sparta Katowice - Ogrodnik Cielmice 6 : 2
3 2018-08-18 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Iskra Pszczyna 1 : 3
3 2018-08-18 17:00:00 Urania Ruda Śląska - MKS Lędziny 2 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Sokół Wola - Podlesianka Katowice 0 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń Nowy 3 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 MK Górnik Katowice - LKS Łąka 6 : 1
Kolejka 4
4 2018-08-25 17:00:00 AKS Mikołów - LKS Łąka 4 : 0
4 2018-08-25 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - MK Górnik Katowice 3 : 1
4 2018-08-25 17:00:00 Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin 0 : 2
4 2018-08-25 17:00:00 MKS Lędziny - Sokół Wola 2 : 2
4 2018-08-25 17:00:00 Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śląska 4 : 2
4 2018-08-26 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
4 2018-08-26 11:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Sparta Katowice 2 : 2
4 2018-08-26 17:00:00 LKS Studzienice - Fortuna Wyry 2 : 2
Kolejka 5
5 2018-09-02 16:00:00 Fortuna Wyry - AKS Mikołów 2 : 1
5 2018-09-01 18:30:00 Sparta Katowice - LKS Studzienice 1 : 0
5 2018-09-01 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Wyzwolenie Chorzów 3 : 1
5 2018-09-01 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice 2 : 0
5 2018-09-01 11:00:00 Sokół Wola - Iskra Pszczyna 2 : 3
5 2018-09-01 16:00:00 Pogoń Imielin - MKS Lędziny 2 : 0
5 2018-09-01 11:00:00 MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice 1 : 3
5 2018-09-01 16:00:00 LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
Kolejka 6
6 2018-09-08 16:00:00 AKS Mikołów - Piast Bieruń Nowy 3 : 0
6 2018-09-08 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Łąka 3 : 0
6 2018-09-08 00:00:00 MKS Lędziny - MK Górnik Katowice 0 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 Iskra Pszczyna - Pogoń Imielin 1 : 4
6 2018-09-08 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sokół Wola 0 : 3
6 2018-09-08 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Urania Ruda Śląska 1 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 LKS Studzienice - Górnik 09 Mysłowice 6 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 Fortuna Wyry - Sparta Katowice 1 : 1
Kolejka 7
7 2018-09-15 16:00:00 Sparta Katowice - AKS Mikołów 0 : 3
7 2018-09-15 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Fortuna Wyry 1 : 0
7 2018-09-15 00:00:00 Urania Ruda Śląska - LKS Studzienice 8 : 1
7 2018-09-15 00:00:00 Sokół Wola - Wyzwolenie Chorzów 5 : 4
7 2018-09-15 00:00:00 Pogoń Imielin - Ogrodnik Cielmice 1 : 1
7 2018-09-15 00:00:00 MK Górnik Katowice - Iskra Pszczyna 0 : 2
7 2018-09-15 00:00:00 LKS Łąka - MKS Lędziny 2 : 2
7 2018-09-15 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Podlesianka Katowice 0 : 3
Kolejka 8
8 2018-09-22 16:00:00 AKS Mikołów - Podlesianka Katowice 1 : 0
8 2018-09-22 00:00:00 MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
8 2018-09-23 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Łąka 2 : 0
8 2018-09-22 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MK Górnik Katowice 1 : 3
8 2018-09-22 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Imielin 3 : 2
8 2018-09-23 00:00:00 LKS Studzienice - Sokół Wola 0 : 0
8 2018-09-23 00:00:00 Fortuna Wyry - Urania Ruda Śląska 4 : 1
8 2018-09-23 00:00:00 Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 5 : 0
Kolejka 9
9 2018-09-29 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów :
9 2018-09-29 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice :
9 2018-09-29 00:00:00 Sokół Wola - Fortuna Wyry :
9 2018-09-29 00:00:00 Pogoń Imielin - LKS Studzienice :
9 2018-09-29 00:00:00 MK Górnik Katowice - Wyzwolenie Chorzów :
9 2018-09-29 00:00:00 LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice :
9 2018-09-29 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna :
9 2018-09-29 00:00:00 Podlesianka Katowice - MKS Lędziny :
Kolejka 10
10 2018-10-06 16:00:00 AKS Mikołów - MKS Lędziny :
10 2018-10-06 00:00:00 Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice :
10 2018-10-06 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy :
10 2018-10-06 00:00:00 LKS Studzienice - MK Górnik Katowice :
10 2018-10-06 00:00:00 Fortuna Wyry - Pogoń Imielin :
10 2018-10-06 00:00:00 Sparta Katowice - Sokół Wola :
10 2018-10-06 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Urania Ruda Śląska :
10 2018-10-06 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Łąka :
Kolejka 11
11 2018-10-13 15:00:00 Urania Ruda Śląska - AKS Mikołów :
11 2018-10-13 00:00:00 Sokół Wola - Górnik 09 Mysłowice :
11 2018-10-13 00:00:00 Pogoń Imielin - Sparta Katowice :
11 2018-10-13 00:00:00 MK Górnik Katowice - Fortuna Wyry :
11 2018-10-13 00:00:00 LKS Łąka - LKS Studzienice :
11 2018-10-13 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Wyzwolenie Chorzów :
11 2018-10-13 00:00:00 Podlesianka Katowice - Ogrodnik Cielmice :
11 2018-10-13 00:00:00 MKS Lędziny - Iskra Pszczyna :
Kolejka 12
12 2018-10-20 15:00:00 AKS Mikołów - Iskra Pszczyna :
12 2018-10-20 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny :
12 2018-10-20 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Podlesianka Katowice :
12 2018-10-20 00:00:00 LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy :
12 2018-10-20 00:00:00 Fortuna Wyry - LKS Łąka :
12 2018-10-20 00:00:00 Sparta Katowice - MK Górnik Katowice :
12 2018-10-20 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin :
12 2018-10-20 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sokół Wola :
Kolejka 13
13 2018-10-27 15:00:00 Sokół Wola - AKS Mikołów :
13 2018-10-27 00:00:00 Pogoń Imielin - Urania Ruda Śląska :
13 2018-10-27 00:00:00 MK Górnik Katowice - Górnik 09 Mysłowice :
13 2018-10-27 00:00:00 LKS Łąka - Sparta Katowice :
13 2018-10-27 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Fortuna Wyry :
13 2018-10-27 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Studzienice :
13 2018-10-27 00:00:00 MKS Lędziny - Wyzwolenie Chorzów :
13 2018-10-27 00:00:00 Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice :
Kolejka 14
14 2018-11-03 14:00:00 AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice :
14 2018-11-03 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Iskra Pszczyna :
14 2018-11-03 00:00:00 LKS Studzienice - MKS Lędziny :
14 2018-11-03 00:00:00 Fortuna Wyry - Podlesianka Katowice :
14 2018-11-03 00:00:00 Sparta Katowice - Piast Bieruń Nowy :
14 2018-11-03 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Łąka :
14 2018-11-03 00:00:00 Urania Ruda Śląska - MK Górnik Katowice :
14 2018-11-03 00:00:00 Sokół Wola - Pogoń Imielin :
Kolejka 15
15 2018-11-10 13:30:00 Pogoń Imielin - AKS Mikołów :
15 2018-11-10 00:00:00 MK Górnik Katowice - Sokół Wola :
15 2018-11-10 00:00:00 LKS Łąka - Urania Ruda Śląska :
15 2018-11-10 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Górnik 09 Mysłowice :
15 2018-11-10 00:00:00 Podlesianka Katowice - Sparta Katowice :
15 2018-11-10 00:00:00 MKS Lędziny - Fortuna Wyry :
15 2018-11-10 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Studzienice :
15 2018-11-10 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Wyzwolenie Chorzów :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
LaserCup
Patronite