PIŁKA NOŻNA

"ZINA" Liga Okręgowa

01.06.2019r, 11:00

 AKS Mikołów - Sokół Wola

(Mikołów, Zawilców 8}

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

Klasa A

02.06.2019r, 11:00

AKS II Mikołów - Grunwald Ruda Śl.

(Mikołów, Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

PIŁKA NOŻNA

III Liga Kobiet

26.05.2019r, 16:00

AKS Mikołów - ROW II Rybnik

(Mikołów, Zawilców 8)

2d 24h 32min 11s

Sobotni mecz nie był tylko zwykłym spotkaniem dwóch walczących o punkty w lidze zespołów. To były DERBY powiatu!

W poprzedniej rundzie rywale z Wyr pokonali mikołowian 2:1, teraz przyszedł czas na rewanż. Piłkarze Fortuny po bardzo słabym początku rundy rewanżowej chcieli zapunktować, dla AKS głównym celem było zgarnięcie pełnej puli punktów i zachowanie statusu niepokonanych na swoim terenie. Mecz, mimo niskiej temperatury, zgromadził na stadionie ponad 400 osób, wśród nich widowisko oglądali między innymi Burmistrz Mikołowa Stanisław Piechula, Wiceburmistrz Mikołowa Mateusz Handel oraz Radny Mateusz Bies - Przewodniczący Komisji Sportu. Faworytem spotkania oczywiście zespół ze stolicy naszego powiatu i ich faktyczną przewagę widać było w pierwszej połowie. Gospodarze atakowali, próbowali strzelać, konstruowali składne akcje kończone strzałami i ambitnie parli do przodu. W 22. minucie meczu piłkę tuż za rogiem pola karnego przejął Olaf Augustyniak i efektownym uderzeniem posłał piłkę do siatki gości. Jak się później okazało była to jedyna bramka meczu. W drugiej połowie do odrabiania strat rzucili się goście, którzy wytworzyli lekką ale widoczną przewagę, która ostatecznie nie przyniosła im punktów. W dziesiątym meczu u siebie AKS po raz dziesiąty wygrał i po raz ósmy nie stracił u siebie bramki.

Nasza drużyna jest aktualnie najwyżej sklasyfikowana w tabeli katowickiej okręgówki, w ślad za poziomem piłkarzy podążyli mikołowscy kibice z grupy VOLCANO FANS - najlepsi ligowi fanatycy w śląskiej okręgówce! Dziękujemy za oprawę meczu oraz głośny i skuteczny doping. W MIKOŁOWIE INO AKSA!

AKS MIKOŁÓW - Fortuna Wyry 1:0 (1:0)

bramka: Olaf Augustyniak 22'

Skład AKS Mikołów: Łukasz Szczepek - Sebastian Kubisz, Wojciech Przybylski, Dawid Mazurek, Marcin Piekarz, Wojciech Oltman (60' Mateusz Zamojda), Robert Brysz, Giorgi Tsuleiskiri (67' Michał Pawełczyk), Olaf Augustyniak, Paweł Lesik, Mateusz Majsner.

Kolejne spotkanie w Wielką Sobotę w Bieruniu, gdzie o godzinie 12:00 nasz zespół o punkty zagra z tamtejszym Piastem.

Trwają zapisy na wyjazd autokarem do Podlesia na mecz z Podlesianką, który odbędzie się w środę 1 maja o godz. 17:00 przy ulicy Sołtysiej 25. Chętnych prosimy o kontakt pod numer tel. 724 150 307. Koszt wyjazdu to 10 zł. W kwocie nie jest wliczona cena wejściówki na mecz.

Szczegóły na facebooku AKS https://www.facebook.com/events/355405325322266/ MY JADYMY! A Wy?

 

Tabela - I zespół

Miejsce Nazwa Mecze Zwy. Rem. Por Br. + Br. - Br. +/- Punkty
1 AKS Mikołów 27 22 2 3 68 17 51 68
2 Podlesianka Katowice 26 21 3 2 72 20 52 66
3 Iskra Pszczyna 27 16 3 8 53 37 16 51
4 Pogoń Imielin 27 14 8 5 57 34 23 50
5 MKS Lędziny 27 14 6 7 52 29 23 48
6 Fortuna Wyry 27 11 9 7 50 41 9 42
7 Sparta Katowice 27 10 12 5 56 35 21 42
8 Urania Ruda Śląska 27 12 2 13 53 67 -14 38
9 MK Górnik Katowice 27 10 4 13 51 62 -11 34
10 Ogrodnik Cielmice 27 9 5 13 30 40 -10 32
11 LKS Studzienice 26 9 4 13 47 63 -16 31
12 Piast Bieruń Nowy 26 9 1 16 38 40 -2 28
13 Sokół Wola 27 8 4 15 42 54 -12 28
14 Górnik 09 Mysłowice 27 6 2 19 38 77 -39 20
15 LKS Łąka 27 6 1 20 34 68 -34 19
16 Wyzwolenie Chorzów 26 2 4 20 32 89 -57 10
awans  

Skład - I zespół

Robert Brysz

Tomasz Frankowski

Jarosław Kowalski

Łukasz Kopytko

Sebastian Kubisz

Wojciech Oltman

Piotr Piszczek

Wojciech Przybylski

Łukasz Szczepek

Patryk Wieczorek

Mateusz Zamojda

Mateusz Majsner

Marcin Piekarz

Olaf Augustyniak

Mateusz Sikora

Dawid Mazurek

Sebastian Duda

Adrian Sopniewski

Michał Biernacki

Paweł Lesik

Michał Czyż

Michał Pawełczyk

Giorgi Tsuleiskiri

Terminarz - I zespół

Kolejka Data i czas Mecz Wynik
Kolejka 1
1 2018-08-11 17:00:00 LKS Studzienice - Ogrodnik Cielmice 3 : 0
1 2018-08-12 17:00:00 Fortuna Wyry - Iskra Pszczyna 3 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Sparta Katowice - MKS Lędziny 2 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka Katowice 1 : 2
1 2018-08-11 17:00:00 Urania Ruda Śląska - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
1 2018-08-11 17:00:00 Sokół Wola - LKS Łąka 4 : 3
1 2018-08-11 17:00:00 Pogoń Imielin - MK Górnik Katowice 2 : 1
1 2018-08-11 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - AKS Mikołów 2 : 4
Kolejka 2
2 2018-08-15 17:00:00 AKS Mikołów - MK Górnik Katowice 4 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 LKS Łąka - Pogoń Imielin 1 : 3
2 2018-08-15 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola 2 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Podlesianka Katowice - Urania Ruda Śląska 5 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 MKS Lędziny - Górnik 09 Mysłowice 3 : 0
2 2018-08-15 17:00:00 Iskra Pszczyna - Sparta Katowice 1 : 2
2 2018-08-15 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Fortuna Wyry 1 : 1
2 2018-08-15 17:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Studzienice 1 : 2
Kolejka 3
3 2018-08-19 17:00:00 LKS Studzienice - AKS Mikołów 0 : 4
3 2018-08-18 17:00:00 Fortuna Wyry - Wyzwolenie Chorzów 0 : 0
3 2018-08-18 17:00:00 Sparta Katowice - Ogrodnik Cielmice 6 : 2
3 2018-08-18 17:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Iskra Pszczyna 1 : 3
3 2018-08-18 17:00:00 Urania Ruda Śląska - MKS Lędziny 2 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Sokół Wola - Podlesianka Katowice 0 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń Nowy 3 : 1
3 2018-08-18 17:00:00 MK Górnik Katowice - LKS Łąka 6 : 1
Kolejka 4
4 2018-08-25 17:00:00 AKS Mikołów - LKS Łąka 4 : 0
4 2018-08-25 17:00:00 Piast Bieruń Nowy - MK Górnik Katowice 3 : 1
4 2018-08-25 17:00:00 Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin 0 : 2
4 2018-08-25 17:00:00 MKS Lędziny - Sokół Wola 2 : 2
4 2018-08-25 17:00:00 Iskra Pszczyna - Urania Ruda Śląska 4 : 2
4 2018-08-26 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
4 2018-08-26 11:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Sparta Katowice 2 : 2
4 2018-08-26 17:00:00 LKS Studzienice - Fortuna Wyry 2 : 2
Kolejka 5
5 2018-09-02 16:00:00 Fortuna Wyry - AKS Mikołów 2 : 1
5 2018-09-01 18:30:00 Sparta Katowice - LKS Studzienice 1 : 0
5 2018-09-01 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Wyzwolenie Chorzów 3 : 1
5 2018-09-01 11:00:00 Urania Ruda Śląska - Ogrodnik Cielmice 2 : 0
5 2018-09-01 11:00:00 Sokół Wola - Iskra Pszczyna 2 : 3
5 2018-09-01 16:00:00 Pogoń Imielin - MKS Lędziny 2 : 0
5 2018-09-01 11:00:00 MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice 1 : 3
5 2018-09-01 16:00:00 LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
Kolejka 6
6 2018-09-08 16:00:00 AKS Mikołów - Piast Bieruń Nowy 3 : 0
6 2018-09-08 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Łąka 3 : 0
6 2018-09-08 00:00:00 MKS Lędziny - MK Górnik Katowice 0 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 Iskra Pszczyna - Pogoń Imielin 1 : 4
6 2018-09-08 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sokół Wola 0 : 3
6 2018-09-08 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Urania Ruda Śląska 1 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 LKS Studzienice - Górnik 09 Mysłowice 6 : 2
6 2018-09-08 00:00:00 Fortuna Wyry - Sparta Katowice 1 : 1
Kolejka 7
7 2018-09-15 16:00:00 Sparta Katowice - AKS Mikołów 0 : 3
7 2018-09-15 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Fortuna Wyry 1 : 0
7 2018-09-15 00:00:00 Urania Ruda Śląska - LKS Studzienice 8 : 1
7 2018-09-15 00:00:00 Sokół Wola - Wyzwolenie Chorzów 5 : 4
7 2018-09-15 00:00:00 Pogoń Imielin - Ogrodnik Cielmice 1 : 1
7 2018-09-15 00:00:00 MK Górnik Katowice - Iskra Pszczyna 0 : 2
7 2018-09-15 00:00:00 LKS Łąka - MKS Lędziny 2 : 2
7 2018-09-15 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Podlesianka Katowice 0 : 3
Kolejka 8
8 2018-09-22 16:00:00 AKS Mikołów - Podlesianka Katowice 1 : 0
8 2018-09-22 00:00:00 MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy 1 : 0
8 2018-09-23 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Łąka 2 : 0
8 2018-09-22 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MK Górnik Katowice 1 : 3
8 2018-09-22 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Imielin 3 : 2
8 2018-09-23 00:00:00 LKS Studzienice - Sokół Wola 0 : 0
8 2018-09-23 00:00:00 Fortuna Wyry - Urania Ruda Śląska 4 : 1
8 2018-09-23 00:00:00 Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice 5 : 0
Kolejka 9
9 2018-09-29 16:00:00 Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów 1 : 3
9 2018-09-29 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice 1 : 5
9 2018-09-29 00:00:00 Sokół Wola - Fortuna Wyry 1 : 2
9 2018-09-29 00:00:00 Pogoń Imielin - LKS Studzienice 2 : 4
9 2018-09-29 00:00:00 MK Górnik Katowice - Wyzwolenie Chorzów 1 : 0
9 2018-09-29 00:00:00 LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice 0 : 1
9 2018-09-29 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna 0 : 1
9 2018-09-29 00:00:00 Podlesianka Katowice - MKS Lędziny 0 : 0
Kolejka 10
10 2018-10-06 16:00:00 AKS Mikołów - MKS Lędziny 2 : 1
10 2018-10-06 00:00:00 Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice 0 : 0
10 2018-10-06 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy 0 : 1
10 2018-10-06 00:00:00 LKS Studzienice - MK Górnik Katowice 1 : 4
10 2018-10-06 00:00:00 Fortuna Wyry - Pogoń Imielin 0 : 2
10 2018-10-06 00:00:00 Sparta Katowice - Sokół Wola 4 : 2
10 2018-10-06 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Urania Ruda Śląska 5 : 3
10 2018-10-06 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - LKS Łąka 0 : 3
Kolejka 11
11 2018-10-13 15:00:00 Urania Ruda Śląska - AKS Mikołów 1 : 4
11 2018-10-13 00:00:00 Sokół Wola - Górnik 09 Mysłowice 5 : 2
11 2018-10-13 00:00:00 Pogoń Imielin - Sparta Katowice 0 : 0
11 2018-10-13 00:00:00 MK Górnik Katowice - Fortuna Wyry 1 : 1
11 2018-10-13 00:00:00 LKS Łąka - LKS Studzienice 2 : 6
11 2018-10-13 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Wyzwolenie Chorzów 6 : 1
11 2018-10-13 00:00:00 Podlesianka Katowice - Ogrodnik Cielmice 4 : 0
11 2018-10-13 00:00:00 MKS Lędziny - Iskra Pszczyna 2 : 0
Kolejka 12
12 2018-10-20 15:00:00 AKS Mikołów - Iskra Pszczyna 1 : 0
12 2018-10-20 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny 0 : 3
12 2018-10-20 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Podlesianka Katowice 1 : 3
12 2018-10-20 00:00:00 LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy 1 : 4
12 2018-10-20 00:00:00 Fortuna Wyry - LKS Łąka 3 : 0
12 2018-10-20 00:00:00 Sparta Katowice - MK Górnik Katowice 4 : 0
12 2018-10-20 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 0 : 3
12 2018-10-20 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Sokół Wola 2 : 1
Kolejka 13
13 2018-10-27 15:00:00 Sokół Wola - AKS Mikołów 1 : 0
13 2018-10-27 00:00:00 Pogoń Imielin - Urania Ruda Śląska 4 : 0
13 2018-10-27 00:00:00 MK Górnik Katowice - Górnik 09 Mysłowice 3 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 LKS Łąka - Sparta Katowice 1 : 5
13 2018-10-27 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Fortuna Wyry 0 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 Podlesianka Katowice - LKS Studzienice 2 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 MKS Lędziny - Wyzwolenie Chorzów 4 : 1
13 2018-10-27 00:00:00 Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
Kolejka 14
14 2018-11-03 14:00:00 AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice 1 : 0
14 2018-11-03 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Iskra Pszczyna 1 : 4
14 2018-11-03 00:00:00 LKS Studzienice - MKS Lędziny 2 : 6
14 2018-11-03 00:00:00 Fortuna Wyry - Podlesianka Katowice 3 : 8
14 2018-11-03 00:00:00 Sparta Katowice - Piast Bieruń Nowy 1 : 1
14 2018-11-03 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Łąka 4 : 0
14 2018-11-03 00:00:00 Urania Ruda Śląska - MK Górnik Katowice 2 : 2
14 2018-11-03 00:00:00 Sokół Wola - Pogoń Imielin 1 : 2
Kolejka 15
15 2018-11-10 13:30:00 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 1 : 1
15 2018-11-10 00:00:00 MK Górnik Katowice - Sokół Wola 5 : 3
15 2018-11-10 00:00:00 LKS Łąka - Urania Ruda Śląska 2 : 3
15 2018-11-10 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
15 2018-11-10 00:00:00 Podlesianka Katowice - Sparta Katowice 2 : 2
15 2018-11-10 00:00:00 MKS Lędziny - Fortuna Wyry 2 : 2
15 2018-11-10 00:00:00 Iskra Pszczyna - LKS Studzienice (wo) 5 : 0
15 2018-11-10 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Wyzwolenie Chorzów 1 : 2
Kolejka 16
16 2019-03-16 11:00:00 AKS Mikołów - Wyzwolenie Chorzów 3 : 0
16 2019-03-16 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Studzienice 4 : 0
16 2019-03-16 00:00:00 Iskra Pszczyna - Fortuna Wyry 2 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 MKS Lędziny - Sparta Katowice 0 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 Podlesianka Katowice - Górnik 09 Mysłowice 5 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Urania Ruda Śląska 0 : 1
16 2019-03-16 00:00:00 LKS Łąka - Sokół Wola 5 : 0
16 2019-03-16 00:00:00 MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin 1 : 1
Kolejka 17
17 2019-03-23 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 1 : 4
17 2019-03-23 13:00:00 MK Górnik Katowice - AKS Mikołów 1 : 8
17 2019-03-23 00:00:00 Pogoń Imielin - LKS Łąka 3 : 2
17 2019-03-23 00:00:00 Sokół Wola - Piast Bieruń Nowy 1 : 3
17 2019-03-23 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - MKS Lędziny 0 : 2
17 2019-03-23 00:00:00 LKS Studzienice - Wyzwolenie Chorzów 5 : 0
17 2019-03-23 00:00:00 Sparta Katowice - Iskra Pszczyna 1 : 1
17 2019-03-24 00:00:00 Fortuna Wyry - Ogrodnik Cielmice 0 : 2
Kolejka 18
18 2019-03-30 16:00:00 AKS Mikołów - LKS Studzienice 3 : 1
18 2019-03-30 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Fortuna Wyry 2 : 2
18 2019-03-30 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Sparta Katowice 2 : 2
18 2019-03-30 00:00:00 Iskra Pszczyna - Górnik 09 Mysłowice 2 : 0
18 2019-03-30 00:00:00 MKS Lędziny - Urania Ruda Śląska 5 : 0
18 2019-03-30 00:00:00 Podlesianka Katowice - Sokół Wola 2 : 1
18 2019-03-30 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Pogoń Imielin 0 : 2
18 2019-03-30 00:00:00 LKS Łąka - MK Górnik Katowice 2 : 0
Kolejka 19
19 2019-04-06 00:00:00 MK Górnik Katowice - Piast Bieruń Nowy 5 : 3
19 2019-04-06 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Iskra Pszczyna 1 : 2
19 2019-04-06 17:00:00 LKS Łąka - AKS Mikołów 0 : 1
19 2019-04-06 00:00:00 Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice 0 : 5
19 2019-04-06 00:00:00 Sokół Wola - MKS Lędziny 0 : 1
19 2019-04-06 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Ogrodnik Cielmice 0 : 3
19 2019-04-06 00:00:00 Sparta Katowice - Wyzwolenie Chorzów 6 : 0
19 2019-04-07 00:00:00 Fortuna Wyry - LKS Studzienice 1 : 2
Kolejka 20
20 2019-04-13 17:00:00 AKS Mikołów - Fortuna Wyry 1 : 0
20 2019-04-13 00:00:00 LKS Studzienice - Sparta Katowice 0 : 0
20 2019-04-13 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Górnik 09 Mysłowice 3 : 3
20 2019-04-13 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Urania Ruda Śląska 2 : 1
20 2019-04-13 00:00:00 Iskra Pszczyna - Sokół Wola 4 : 1
20 2019-04-13 00:00:00 MKS Lędziny - Pogoń Imielin 2 : 2
20 2019-04-13 00:00:00 Podlesianka Katowice - MK Górnik Katowice 4 : 2
20 2019-04-13 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Łąka 2 : 3
Kolejka 21
21 2019-04-20 00:00:00 MK Górnik Katowice - MKS Lędziny 1 : 5
21 2019-04-20 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Wyzwolenie Chorzów 6 : 1
21 2019-04-20 00:00:00 Sparta Katowice - Fortuna Wyry 1 : 2
21 2019-04-20 13:00:00 Piast Bieruń Nowy - AKS Mikołów 1 : 3
21 2019-04-20 00:00:00 LKS Łąka - Podlesianka Katowice 0 : 3
21 2019-04-20 00:00:00 Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna 1 : 3
21 2019-04-20 00:00:00 Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice 3 : 1
21 2019-04-20 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - LKS Studzienice 2 : 2
Kolejka 22
22 2019-04-27 17:00:00 AKS Mikołów - Sparta Katowice 3 : 0
22 2019-04-27 00:00:00 LKS Studzienice - Urania Ruda Śląska 2 : 3
22 2019-04-27 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Sokół Wola 1 : 2
22 2019-04-27 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Pogoń Imielin 1 : 1
22 2019-04-27 00:00:00 Iskra Pszczyna - MK Górnik Katowice 3 : 2
22 2019-04-27 00:00:00 MKS Lędziny - LKS Łąka 2 : 0
22 2019-04-27 00:00:00 Podlesianka Katowice - Piast Bieruń Nowy 2 : 1
22 2019-04-28 00:00:00 Fortuna Wyry - Górnik 09 Mysłowice 5 : 1
Kolejka 23
23 2019-05-01 00:00:00 MK Górnik Katowice - Ogrodnik Cielmice 0 : 1
23 2019-05-01 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Fortuna Wyry 3 : 6
23 2019-05-01 17:00:00 Podlesianka Katowice - AKS Mikołów 3 : 0
23 2019-05-01 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - MKS Lędziny 0 : 1
23 2019-05-01 00:00:00 LKS Łąka - Iskra Pszczyna 1 : 2
23 2019-05-01 00:00:00 Pogoń Imielin - Wyzwolenie Chorzów 8 : 1
23 2019-05-01 00:00:00 Sokół Wola - LKS Studzienice 2 : 0
23 2019-05-01 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice 5 : 2
Kolejka 24
24 2019-05-04 17:00:00 AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice 6 : 0
24 2019-05-04 00:00:00 Sparta Katowice - Urania Ruda Śląska 2 : 2
24 2019-05-04 00:00:00 LKS Studzienice - Pogoń Imielin 2 : 1
24 2019-05-04 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - MK Górnik Katowice 4 : 5
24 2019-05-04 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka 2 : 0
24 2019-05-04 00:00:00 Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy 1 : 2
24 2019-05-04 00:00:00 MKS Lędziny - Podlesianka Katowice 1 : 3
24 2019-05-05 00:00:00 Fortuna Wyry - Sokół Wola 0 : 0
Kolejka 25
25 2019-05-11 00:00:00 MK Górnik Katowice - LKS Studzienice 3 : 1
25 2019-05-11 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice 3 : 2
25 2019-05-11 11:00:00 MKS Lędziny - AKS Mikołów 0 : 1
25 2019-05-11 00:00:00 Podlesianka Katowice - Iskra Pszczyna 4 : 1
25 2019-05-11 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Ogrodnik Cielmice 1 : 3
25 2019-05-11 00:00:00 LKS Łąka - Wyzwolenie Chorzów 2 : 0
25 2019-05-11 00:00:00 Pogoń Imielin - Fortuna Wyry 2 : 2
25 2019-05-11 00:00:00 Sokół Wola - Sparta Katowice 1 : 1
Kolejka 26
26 2019-05-18 17:00:00 AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska 1 : 0
26 2019-05-18 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Sokół Wola 2 : 0
26 2019-05-18 00:00:00 Sparta Katowice - Pogoń Imielin 0 : 0
26 2019-05-18 00:00:00 LKS Studzienice - LKS Łąka 3 : 1
26 2019-05-18 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Piast Bieruń Nowy 0 : 5
26 2019-05-18 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Podlesianka Katowice 0 : 1
26 2019-05-18 00:00:00 Iskra Pszczyna - MKS Lędziny 2 : 3
26 2019-05-19 00:00:00 Fortuna Wyry - MK Górnik Katowice 2 : 1
Kolejka 27
27 2019-05-25 00:00:00 MK Górnik Katowice - Sparta Katowice 0 : 0
27 2019-05-25 17:00:00 Iskra Pszczyna - AKS Mikołów 2 : 2
27 2019-05-25 00:00:00 MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice 0 : 0
27 2019-05-25 00:00:00 Podlesianka Katowice - Wyzwolenie Chorzów :
27 2019-05-25 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - LKS Studzienice :
27 2019-05-25 00:00:00 LKS Łąka - Fortuna Wyry 2 : 4
27 2019-05-25 00:00:00 Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice 3 : 1
27 2019-05-25 00:00:00 Sokół Wola - Urania Ruda Śląska 1 : 2
Kolejka 28
28 2019-06-01 00:00:00 Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin :
28 2019-06-01 17:00:00 AKS Mikołów - Sokół Wola :
28 2019-06-01 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice :
28 2019-06-01 00:00:00 Sparta Katowice - LKS Łąka :
28 2019-06-01 00:00:00 LKS Studzienice - Podlesianka Katowice :
28 2019-06-01 00:00:00 Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna :
28 2019-06-02 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - MKS Lędziny :
28 2019-06-02 00:00:00 Fortuna Wyry - Piast Bieruń Nowy :
Kolejka 29
29 2019-06-08 00:00:00 MK Górnik Katowice - Urania Ruda Śląska :
29 2019-06-08 17:00:00 Ogrodnik Cielmice - AKS Mikołów :
29 2019-06-08 00:00:00 Iskra Pszczyna - Wyzwolenie Chorzów :
29 2019-06-08 00:00:00 MKS Lędziny - LKS Studzienice :
29 2019-06-08 00:00:00 Podlesianka Katowice - Fortuna Wyry :
29 2019-06-08 00:00:00 Piast Bieruń Nowy - Sparta Katowice :
29 2019-06-08 00:00:00 LKS Łąka - Górnik 09 Mysłowice :
29 2019-06-08 00:00:00 Pogoń Imielin - Sokół Wola :
Kolejka 30
30 2019-06-15 00:00:00 Urania Ruda Śląska - LKS Łąka :
30 2019-06-15 17:00:00 AKS Mikołów - Pogoń Imielin :
30 2019-06-15 00:00:00 Sokół Wola - MK Górnik Katowice :
30 2019-06-15 00:00:00 Górnik 09 Mysłowice - Piast Bieruń Nowy :
30 2019-06-15 00:00:00 Sparta Katowice - Podlesianka Katowice :
30 2019-06-15 00:00:00 Fortuna Wyry - MKS Lędziny :
30 2019-06-15 00:00:00 LKS Studzienice - Iskra Pszczyna :
30 2019-06-15 00:00:00 Wyzwolenie Chorzów - Ogrodnik Cielmice :

Wspierają nas:

Bank MBS
MOSIR
Vega Sport
CamMedia
Patronite
1%