W 9 kolejce katowickiej A klasy rezerwy AKS Mikołów zmierzyły się z Jastrzębiem Bielszowice. Zespół z Rudy Śląskiej liczył na łatwy łup bowiem przed meczem w tabeli plasowali się zdecydowanie wyżej. Emocji nie brakowało.

Po pierwszej połowie mikołowianie prowadzili 2:0 po bramkach Sobkiewicza i Piszczka. W drugiej połowie wiatru w skrzydła nabrał Jastrząb i goście zdołali wyrównać. Zawodnicy AKS grali jednak do końca a bramkę na wagę 3 punktów zdobył w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Jarosław Kowalski.

AKS II MIKOŁÓW - Jastrząb Bielszowice 3:2 (2:0)

Bramki dla AKS: Beniamin Sobkiewicz 16', Piotr Piszczek 28', Jarosław Kowalski 90+3'

Bramki dla Bielszowic: Jakub Gomola 67', 72'

Żółte kartki: Piotr Piszczek 70' (AKS) oraz Łukasz Piszczatowski 15', Adam Sowaj 46' Łukasz Walczyk 87' (wszyscy Jastrząb)

Czerwona kartka: Patryk Nowok 71' (Jastrząb)

Skład AKS: Kamil Biskup - Kamil Skoczykłoda, Jarosław Wysocki, Piotr Piszczek, Paweł Wyrobek (Konrad Karolewski 83'), Dawid Rybicki (Maciej Wróbel 69'), Beniamin Sobkiewicz, Michał Wita (Patryk Wengerek 46'), Maciej Ślósarek, Jarosłąw Kowalski, Dawid Marcol.

Skład Jastrzębia: R. Kozok - P. Tutka, P. Skrzypek, J. Gomola, A. Suwaj (D. Pupek 70'), M. Wiertelorz, Ł. Piszczatowski, D. Rzeżniczek, P. Nowok, Ł. Walczyk, P. Radecki (D. Anioł 80')